Stěny

Námi vyráběné stěny najdou využití ve vnitřních i venkovních prostorech. Naše stěny se uplatní ve výstavbě rodinných domů, v bytových, občanských, sportovních, průmyslových i v dopravních stavbách.

Stěny nosnéStěny výtahovéStěny ostatní

Stěny slouží k vytvoření nosných či výplňových stěn stavebních objektů. Vyrábíme je na sklopných stolech dle konkrétních projektů a požadavků zákazníků. Tloušťka, šířka, výška stěn jsou volitelné parametry a závisí na zatížení a umístění v konstrukci.Stěny vyrábíme a dodáváme v následujících parametrech:

  • Stěny výtahové
  • Stěny nosné
  • Stěny protipožární
  • Stěny k pasivním domům

Stěny se osazují kotevními prvky, vkládají se přípravy rozvodů instalací, vkládají se zárubně, tvarují se prostupy, okenní či dveřní otvory. Vše dle přání zákazníka. Naše stěny se zejména užívají k výstavbě výtahových šachet, k tvorbě schodišťových prostor, ke stavbě protipožárních stěn. Vlastností betonových stěn se dále užívá ke stavbě vícepodlažních objektů, ke stavbě rodinných nízkoenergetických a pasivních domů. Předností je jejich vysoká únosnost, vysoká variabilita a kvalitní finální povrchy, vodotěsnost a vzduchotěsnost. Stěny se přepravují na nákladních automobilech, manipulují se pomocí jeřábu. Stěny doporučujeme osazovat odbornou firmou nebo našimi pracovníky. Hrany stěn jsou zaoblené. Stěny vyrábíme z kvalitního konstrukčního betonu vysoké pevnosti.

Pro další informace o stěnách nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Zdeněk Pavliš
Tel.: 777 723 690
e-mail: pavlis@prefahubenov.cz

Ing. David Čábela
Tel.: 777 723 693
e-mail: cabela@prefahubenov.cz

tel: 380 312 253
fax: 380 313 176

 

Technické specifikace