Schodiště

SchodištěNámi vyráběné schodiště najdou využití ve vnitřních i venkovních prostorech. Naše schodiště se uplatní ve výstavbě rodinných domů, v bytových, občanských, sportovních, průmyslových i v dopravních stavbách.

Schodiště slouží k snadnému překonání výškových rozdílů mezi jednotlivými podlažími obytných domů, venkovních teras, chodníků apod. Schodiště mohou být vyrobeny jako samostatná schodišťová ramena ukládaná na podesty nebo jako schodišťová ramena jednou či dvakrát zalomená, ukládané přímo na průvlak nebo schodišťovou stěnu. Sklon schodiště je daný výškou a šířkou schodišťového stupně. Jsou to vše volitelné parametry a vycházejí z požadavku dispozice a konstrukčního řešení objektu. Tvar vlastního schodiště je možný přizpůsobit schodišťovému prostoru (šířka schodiště, uložení schodiště, půdorys, atd.).

Schodiště vyrábíme a dodáváme v následujících parametrech:

  • Schodiště přímá
  • Schodiště lomená
  • Schodiště točená

Schodiště lomenéSchodiště příméSchodiště točité

Délka schodiště je volitelná a je závislá na počtu schodišťových stupňů. Šířka schodiště je rovněž volitelná. Požadavek uzavřených schodnic, či jiných úprav stupňů není problém u našich schodišť zajistit. Délka a výška jednotlivých stupňů u schodiště se odvíjí od sklonu schodiště, na výšce překonávaného výškového rozdílu, na účelu použití schodiště a je tedy rovněž volitelná. Schodiště lze dále osadit zvukově izolačními pouzdry z boku i z čela schodišť, které tlumí kročejový hluk. Tvary schodišť lze upravit i výřezem nebo zúžením šířky schodiště.

Do schodišť lze osadit systémové prvky pro osazení schodišťového zábradlí, sloupků či jiných konstrukcí.

Schodiště se přepravují na nákladních automobilech, manipulují se pomocí jeřábu. Uložení schodiště na stavbě se provádí podle projektové dokumentace. Schodiště doporučujeme osazovat odbornou firmou nebo našimi pracovníky. Hrany schodiště jsou zaoblené, schodiště vyrábíme z kvalitního konstrukčního betonu vysoké pevnosti.

Ceník:

Názevhmotnost [kg]rozměry   [cm]cena bez DPH
[Kč/ks]
včetně 21% DPH  [Kč/ks]
Točité - pravo/levo (ze 2 ramen) 2000 ] 1800 215 x 215 x 290 35 000 42 350
Přímé s podestou (2 ramena ] podesta) 2 x 1400 ] 1100 3 x 2,1 x 2,9 60 000 72 600

Kompletní ceník v PDF formátu si můžete stáhnout zde.

Pro další informace o schodištích nás neváhejte kontaktovat na:

Ing. David Čábela
Tel.: 777 723 693
e-mail: cabela@prefahubenov.cz

Ing. Zdeněk Pavliš
Tel.: 777 723 690
e-mail: pavlis@prefahubenov.cz

 

tel: 380 312 253
fax: 380 313 176

Technické specifikace