Sloupy

Námi vyráběné sloupy najdou využití ve vnitřních i venkovních prostorech. Naše sloupy se uplatní v bytových, občanských, sportovních, průmyslových i v dopravních stavbách.

  Sloupy pro betonové vaznikySloupy pro ocelové vazníkySloupi s konzolí

Sloupy slouží k vytvoření skeletové nosné konstrukce hal či bytových domů. Sloupy mohou být vyrobeny přes celá podlaží, mohou mít vyčnívající konzole pro jeřábovou dráhu, mohou mít úložné vybrání pro usazení vazníků či trámů.

Sloupy vyrábíme a dodáváme v následujících parametrech:

  • Sloupy čtvercového nebo obdélníkového průřezu
  • Sloupy kruhového průřezu
  • Sloupy s vyčnívajícími konzolemi

Délka sloupů, průřezové rozměry sloupů jsou volitelné a odvislé na statických parametrech. Požadavek na různé vestavěné a kotevní prvky či jiné úpravy není problém u našich sloupů zajistit. Rovněž vyrobíme sloupy s boční drážkou pro zasunutí protihlukových či protipožárních stěn. Sloupy se přepravují na nákladních automobilech, manipulují se pomocí jeřábu. Osazení sloupů na stavbě se provádí podle projektové dokumentace buď do kalichu nebo přikotvením k vyčnívající výztuži.. Sloupy doporučujeme osazovat odbornou firmou nebo našimi pracovníky. Hrany sloupů jsou zaoblené, sloupy vyrábíme z kvalitního konstrukčního betonu vysoké pevnosti.

Pro další informace o sloupech nás neváhejte kontaktovat na:

Ing. David Čábela
Tel.: 777 723 693
e-mail: cabela@prefahubenov.cz

Ing. Zdeněk Pavliš
Tel.: 777 723 690
e-mail: pavlis@prefahubenov.cz

tel: 380 312 253
fax: 380 313 176

Technické specifikace